Congreskapel

Voor evenementen tot 325 personen

Organiseer je een congres, plenaire bijeenkomst of groot zakelijk evenement? De Congreskapel van Bovendonk biedt ruimte aan maximaal 325 personen in theateropstelling. De historische architectuur, professionele techniek en mogelijkheden voor catering, subsessies en overnachtingen maken het mogelijk om het volledige programma op één locatie te organiseren.



Spreker geeft een presentatie tijdens een congres in de Congreskapel van Bovendonk

De Congreskapel in het kort

·        Geschikt voor circa 100 tot 325 personen

·        Maximale capaciteit: 325 personen in theateropstelling

·        Oppervlakte: 134 m²

·        Afmetingen: 13,7 × 9,8 meter

·        Professionele audiovisuele techniek mogelijk

·        Catering en ontvangstmogelijkheden op locatie

·        Verschillende ruimtes voor subsessies

·        54 hotelkamers

·        Circa 150 gratis parkeerplaatsen

·        8 laadpunten voor elektrische auto’s


Aanvullend zijn extra microfoons, podiumdelen, een volgspot, geluidsopnames en technische ondersteuning mogelijk. We stemmen de techniek af op het programma en het aantal gasten.

Congres, catering en subsessies op één locatie

Een groot evenement bestaat vaak uit meer dan alleen het plenaire programma. Bij Bovendonk kun je de Congreskapel combineren met andere zalen voor workshops, deelsessies of overlegmomenten.


Ook de ontvangst, koffiepauzes, lunch, borrel en het diner kunnen op locatie worden verzorgd. De aangrenzende binnentuin biedt bij passend weer extra ruimte voor een pauze of informeel netwerkmoment.


Organiseer je een meerdaags congres of komen gasten van verder weg? Dan kan het programma worden gecombineerd met een diner en overnachting in een van onze 54 hotelkamers.

Goed bereikbaar voor grote groepen

Bovendonk ligt in Hoeven, centraal tussen Breda, Roosendaal en Rotterdam en in de buurt van de A58 en A17. Op het eigen terrein zijn circa 150 gratis parkeerplaatsen en acht laadpunten voor elektrische auto’s beschikbaar.

Congresgasten lopen via de hoofdingang van Bovendonk naar binnen
Laptop met de website van Bovendonk op het scherm in een vergaderzaal

Een voorstel passend bij jouw evenement

Geen groot evenement is hetzelfde. Daarom maken we graag een voorstel op basis van:

·        Het aantal gasten

·        De gewenste zaalopstelling

·        Het programma en de tijden

·        Audiovisuele techniek

·        Catering en ontvangstmomenten

·        Subzalen voor deelsessies

·        Eventuele hotelovernachtingen


Vertel ons wat je wilt organiseren. Ons reserveringsteam denkt mee over een praktische indeling en een programma dat aansluit bij jouw bijeenkomst.

Een bijeenkomst voor 40 tot 100 personen?

Voor zakelijke groepen van 40 tot 100 personen kan dezelfde historische kapel slim worden verkleind. Met stijlvolle wanden ontstaat een compactere zaal met een eigen ontvangst- en pauzeruimte.

Interesse in De congresKapel?

Bij Bovendonk staan we klaar om jouw event van idee tot uitvoering te begeleiden.


Neem contact met ons op en plan jouw evenement vandaag nog.

  • Voor hoeveel personen is Congreskapel geschikt?

    De Congreskapel is geschikt voor bijeenkomsten van circa 100 tot 325 personen.

  • Is de Congreskapel geschikt als conferentielocatie?

    Ja, de Congreskapel wordt veel gebruikt als conferentielocatie in Brabant voor zakelijke bijeenkomsten en events.

  • Is de locatie goed bereikbaar?

    Ja, de locatie ligt centraal in West-Brabant en is goed bereikbaar vanuit Breda, Tilburg en Rotterdam.

  • Is parkeren gratis?

    Ja, er is ruime parkeergelegenheid op het terrein, die kosteloos beschikbaar is voor bezoekers. Daarnaast zijn er ook laadpalen voor elektrische auto’s aanwezig.

  • Kan ik overnachten bij Bovendonk?

    Ja, op Bovendonk zijn 54 hotelkamers beschikbaar voor meerdaagse bijeenkomsten.