vergaderlocatie-met-overnachting
20220805_164442.jpg

Vergaderlocatie met overnachting

Of u nu met uw team enkele dagen wilt sparren en brainstormen of een meerdaagse cursus wilt organiseren, Conferentiecentrum & Hotel Bovendonk biedt u die mogelijkheid. De combinatie van 11 vergaderzalen en 48 hotelkamers maken het mogelijk dat er tot 72 personen op de vergaderlocatie kunnen overnachten.

MEERDAAGSE VERGADERARRANGEMENTEN MET OVERNACHTING

De basis voor uw meerdaagse vergadering op een vergaderlocatie met overnachting is het voordelige vergaderarrangement. Dit vergaderarrangement is volledig op maat aan te passen zodat het past bij uw doelstellingen en wensen. Wilt u uw bijeenkomst verrijken met een teambuildingactiviteit? Een excursie naar Breda of Oudenbosch als uniek uitje? Wij denken graag met u mee.

Tijdens uw verblijf op de vergaderlocatie hoeft u niet alleen maar in de vergaderzaal te zitten. Drink een kop koffie tijdens een break in de binnentuin of wandel rond in het seminariebos dat de locatie omringt. Of het nu een tweedaagse bijeenkomst is of een week voor een training of cursus, alles is mogelijk.

MODERNE FACILITEITEN OP EEN HISTORISCHE LOCATIE MET OVERNACHTING

U verblijft op een historische locatie met een eeuwenlange geschiedenis. Tijdens uw verblijf maakt u gebruik van moderne audiovisuele ondersteuning bij presentaties, brainstormsessies en meetings. Zo combineert u de historische ambiance met de modernste technieken.

Overnachten in een éénpersoonskamer
Overnachten in een éénpersoonskamer
Van alle gemakken voorzien
Van alle gemakken voorzien

  1. We zullen een antwoord naar dit e-mailadres sturen.
  2. We gebruiken uw telefoonnummer indien we contact met u willen opnemen in verband met uw vraag.
  3. We gebruiken uw persoonsgegevens uitsluitend voor het beantwoorden van uw vraag en zullen deze gegevens nergens anders voor gebruiken.